Понеділок, 22.07.2024, 19:58

Відділ освіти та методичний кабінет

 Фастівської РДА


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів 0
Форма входу
Увага Конкурс імені Т.Г.Шевченка! 

Увага Конкурс імені Петра Яцика! 

Щорічний конкурс: Топоніміка й історія освіти рідного краю


ЗВЕРНІТЬ УВАГУ !  

    У березні-грудні 2013 року за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини, на виконання Указу Президента України № 756 від 28 грудня 2012 року «Про Рік дитячої творчості в Україні» Українським національним інформаційним агентством «Укрінформ» проводиться конкурс юнацьких творчих робіт «Майбутнє моє та моєї країни». До участі запрошено дітей віком від 12 до 17 років. Згідно умов конкурсу, учасники мають надіслати на розгляд журі власні творчі (текстові) матеріали, які відображатимуть їх перші досягнення, мрії та плани на майбутнє тощо. Детальніше про умови конкурсу на сайті http:\\shkola.ukrinform.ua

  УВАГА!

    27–30 березня 2013 р. Національний науково-дослідний інститут українознавства та всесвітньої історії планує провести VII Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8–11 класів (наказ ННДІУВІ від 30 січня 2013 р. № 6 «Про підготовку та проведення VII Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів»).

      Конкурс має відкритий характер, проводиться на добровільних засадах. У ньому за власним бажанням можуть брати участь учні 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та форм власності України та зарубіжжя.

Конкурс проходить у два етапи:
I етап – заочний – до 1 березня 2013 р.
II етап – очний   – 27–30 березня 2013 р., м. Київ.

  I етап (заочний) Конкурсу передбачає написання учнями науково-дослідної роботи українознавчого спрямування за такими напрямами: Україна та світове українство; дослідження українського етносу, його психології та ментальності; розвиток національної ідеї, державотворення; дослідження самобутності української мови, освіти, науки, природи, історії, питань трансформації, урбанізації та глобалізації культури українців. У роботах учні мають визначати перспективи власного наукового дослідження, висвітлювати результати самостійної пошукової роботи, мають виявити своє ставлення до досліджуваних тем. Учасники конкурсу можуть представляти карти, технологічні програми та схеми, розроблені статистичні таблиці.

  ІІ етап передбачає виконання письмових конкурсних завдань, публічний захист науково-дослідної роботи (до 8 хвилин), виконання завдань Internet-олімпіади з українознавства – для учнів 8–11 класів, української мови – для учнів 10–11 класів та всесвітньої історії – для учнів 8–11 класів. Інтернет-олімпіада є окремим видом конкурсних змагань, переможці в якому визначаються окремо.

    Для участі в Конкурсі необхідно надіслати до 1 березня 2013 р. (за поштовим штемпелем) науково-дослідну роботу, оформлену відповідно до вимог, заявку-анкету учасника конкурсу, де автор зазначає повну інформацію про себе, за адресою: Національний науково-дослідний інститут українознавства та всесвітньої історії, к. 301 (відділ освітніх технологій), вул. Ісаакяна, 18, м. Київ, 01135.

    Нова редакція Положення про Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів наразі проходить державну реєстрацію. З його текстом, вимогами до написання та оформлення робіт, критеріями оцінювання та іншими нормативними документами можна ознайомитися на сайті Національного науково-дослідного інституту українознавства та всесвітньої у розділі «Міжнародний конкурс».

Телефон для довідок (044) 236-01-02 (відділ освітніх технологій).


ЗВЕРНІТЬ УВАГУ !

    Начальником відділу освіти Фастівської РДА видано наказ № 302 від 12.12.2012 р.  про проведення І та ІІ етапів обласного поетичного конкурсу "Зерна доброти"

Повний текст наказу та умови проведення конкурсу.


УВАГА!
        Мала академія наук учнівської молоді інформує, що відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності з 3 по 6 травня 2013 року у місті Харкові відбудеться І Всеукраїнський українознавчий фестиваль "Сонячні пелюстки" для учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

    Інформація про умови фестивалю висвітлена в мережі Інтернет на сайті:http://gra-sonyashnyk.com.ua/fest.php.

   Телефони оргкомітету: (095)-196-53-71; (063)-11-300-30; (097)-368-38-95 або e-mail: orgcomitet@sonyashnyk.com.ua.


ЗВЕРНІТЬ УВАГУ !
     Мала академія наук учнівської молоді інформує, що Всеукраїнська дитяча громадська організація «Гармонійний розвиток» за сприянням управлінь освіти і науки облдержадміністрацій України, оголосила старт двадцять четвертого інтелектуального заочного міжнародного конкурсу "50 Слiв".
    З інформацією про конкурс, умовами участі у 24-му інтелектуальному міжнародному конкурсі «50 слів», загальними положеннями можнае ознайомитися на сайті http://harm.org.ua/uk-50sliv.zima2013.


УВАГА!
   
      22-24 лютого відбудеться ХVІІ Білоруська конференція учнів
   Мала академія наук учнівської молоді інформує, що Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (НЕНЦ) Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з 2010 р. виступає у ролі організатора відбору учасників та формування делегації від України на Конференцію (умови участі додаються). 
За форматом XVІІ Білоруська конференція учнів – є конкурсом дослідницьких робіт.
         На конференції представлені такі секції:
• астрономія
• біологія
• інформатика
• математика
• фізика
• хімія
     До участі в Конференції запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
       Для участі у відбірковому етапі необхідно до 28 грудня 2012 року надіслати на електронну адресу НЕНЦ тези наукового проекту та заповнену заявку.УВАГА!
       
         Про проведення національного етапу Балтійського науково-інженерного конкурсу.
     Мала академія наук учнівської молоді інформує, що Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (НЕНЦ) Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з 2010 р. є організатором національного етапу конкурсу в Україні (умови участі у конкурсі додаються). Конкурс проходить по 6-ти категоріях.
    До участі в Конкурсі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
     Для участі у національному етапі конкурсу необхідно до 20 грудня 2012 року надіслати анкету учасника та тези проекту (українською та російською мовами) за електронною адресою: nenc@nenc.gov.ua з темою повідомлення «Балтійський конкурс _(категорія)_(прізвище)».
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ !

         Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України інформує, що з  1 жовтня 2012 року до 25 січня 2013 року в загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах України редакція пізнавально-розважального дитячого журналу «Професор Крейд» проводить дитячий конкурс «Україна в мініатюрі» серед учнів 1-6 класів, віком від 6 до 12 років, їх вчителів, керівників позашкільних навчальних закладів та батьків.


УВАГА!

           З 10 жовтня 2012 р. по 21 лютого 2013 р. Київський університет права НАН України за підтримки Союзу юристів України та Міністерства юстиції проводить для учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл та гімназій конкурс наукових робіт ім. В.М. Корецького на тему «Права людини в сучасному світі: погляд молоді».

                                                   

                            УВАГА!

          9 листопада 2012 р. у м. Рівному стартуватиме ХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.    Урочисте відкриття конкурсу відбудеться о 12.00 год. у Рівненському обласному музично-драматичному театрі. Реєстрація учасників заходу з 11.00 до 11.50 у фойє театру (пл. Театральна, 1).

У січні 2013 р. проводиться підсумковий (загальнонаціональний) етап для учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, для студентів вищих навчальних закладів – в Автономній Республіці Крим, обласних центрах, містах Києві та Севастополі у день, визначений Лігою українських меценатів за погодженням з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту.

Лист МОНмолодьспорту №1/9-782 про проведення конкурсу ім.П.Яцика

                                                                         

                                  ЗВЕРНІТЬ УВАГУ !

      У 2012 – 2013 навчальному році буде проведено ІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Лист МОНмолодьспорту про урочисте відкриття ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка


УВАГА!

        Обласний огляд-конкурс учнівської молоді "Топоніміка й історія освіти рідного краю" започатковано головним управлінням освіти і науки Київської облдержадміністрації та Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів.
         Огляд-конкурс проводиться з метою активізації пошуково-дослідницької роботи з топоніміки й історії освіти рідного краю, збирання втрачених (забутих) географічних назв малих об’єктів, організації музею історії закладу освіти, залучення молодого покоління до вивчення та збереження історико-освітньої спадщини свого народу, виховання у школярів національної свідомості та патріотичних почуттів...
       ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! 
       Інформуємо, що у 2012-2013 н.р. Всеукраїнська природознавча гра "Геліантус - природознавство для дорослих" відбудеться 20 листопада 2012 року.  
       Інформація про умови гри висвітлена в мережі Інтернет на сайті: http://helianthus.com.ua/.  
   Телефони оргкомітету: (095)945-60-90; (063)11-300-33; (067)789-56-42  або  e-mail:orgcomitet@helianthus.com.ua.


УВАГА!
       Міжнародна конференція «ICYS» (далі Конференція) – щорічний захід, який є особливим видом індивідуальних змагань з фізики, математики, інформатики та екології
           В 2013 році Конференція відбудеться в Індонезії (квітень).
       З метою цілеспрямованої, комплексної підготовки учнів до участі в конференції та формуванні команди від України Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України та Національний центр «Мала академія наук України» проводять національний етап конференції, відбірково-тренувальні збори, – «ICYS-Україна».

   
 УВАГА! 
        31 жовтня 2012 року закінчується шкільний етап конкурсу "Найкращий відгук на сучасну дитячу  прозу"

ЗВЕРНІТЬ  УВАГУ
         З метою пошуку, підтримки талановитих школярів та  популяризації інформатики в рамках реалізації Стратегії розбудови інформаційного суспільства, схваленої Законом України "Про Основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007-2015 роки" 11 листопада 2012 року буде проведено Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер».

Відповідно до рішення Міжнародного оргкомітету конкурсу Львівський фізико-математичний ліцей – інтернат при Львівському національному університеті  імені Івана Франка визначено Національним організатором конкурсу «Бобер-2012» в Україні.

Конкурс проводиться за підтримки департаменту  загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти.

Повна інформація про конкурс розміщена на сайті  http://bober.net.ua.

Зразки оформлення участі в конкурсі та правила проведення конкурсу у 2012-2013 навчальному році додаються.

Пoложення про конкурс "Бобер-2012"

Заявка на участь у конкурсі

Квитанція для оплати

Інструкція шкільним координаторам

 
УВАГА!       
        Наказом начальника головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації оголошено про проведення обласного щорічного конкурсу  "Я - Київщини гордість і надія!"

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Всеукраїнська дитяча громадська організація «Гармонійний розвиток» оголошує про проведення у вересні 2012 року ХХІІІ міжнародного заочного інтелектуального конкурсу «50 слів».

До участі в конкурсі запрошуються діти до 18 років.

Запитання першого туру будуть оприлюднені на офіційному сайті орієнтовно 20 вересня, а відповіді на них надсилати до 5 жовтня 2012 року за адресою: Валерій М.Косенко, вул. Фастівська, 41, смт Борова, Фастівський район, Київська область, 08520, або E-mail: mail@harm.org.ua.

Повна інформація про конкурс на сайті – www.harm.org.ua.


УВАГА !
1 вересня розпочався Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів "Врятувати від забуття".  

Пошук
Архів записів

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Офіційний сайт відділу освіти та методичного кабінету Фастівської РДА © 2024