Понеділок, 22.07.2024, 19:17

Відділ освіти та методичний кабінет

 Фастівської РДА


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів 0
Форма входу
Головна » 2017 » Серпень » 31 » Відбулася розширена педагогічна рада
07:57
Відбулася розширена педагогічна рада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       30 серпня 2017 року в актовій залі управління агропромислового розвитку райдержадміністрації відбулася серпнева розширена педагогічна рада педагогічних працівників Фастівщини на тему: "Освіта Фастівщини – простір успіху: пріоритети та стратегія розвитку ".   
          
В роботі педагогічної ради взяли участь: заступник голови Фастівської районної державної адміністрації Волков Ю.В., начальник відділу освіти Рудаківська О.Й., завідуюча відділом практичної психології і соціальної роботи КВНЗ КОР "Академія неперервної освіти" Панченко Т.Л., голова міськрайонної профспілкової організації працівників освіти і науки України  Стусенко Н.М., педагогічні колективи навчальних закладів району, депутати районної ради.
           Начальник відділу освіти Рудаківська О.Й. у своїй доповіді зробила ґрунтовний аналіз функціонування системи освіти Фастівського району у 2016/2017 навчальному році та визначила основні напрямки роботи у 2017/2018 навчальному році.
Виступаючі та учасники конференції вказували на те, що сьогодні одним із шляхів оновлення змісту освіти та узгодження його з потребами сучасності є орієнтація освітнього процесу на набуття ключових компетентностей та створення ефективних механізмів їх запровадження. Необхідно створити умови для всебічного розвитку дітей дошкільного віку, надавати якісну освіту у загальноосвітніх навчальних закладах.
      Особливу увагу приділили організованому переходу початкової школи на нові Державні стандарти. Особливо актуальним є питання організації профільного навчання в загальноосвітніх навчальних закладах району. Визначено важливість подальшого упровадження інклюзивного навчання в загальноосвітні навчальні заклади для дітей з особливими освітніми потребами. Приділено увагу розвитку комунікативної культури педагогів в сучасному навчальному закладі. Накреслили основні напрями співпраці громади із загальноосвітніми навчальними закладами.   Кожен представник освітянської галузі мав можливість долучитися до процесу розвитку систем дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти у контексті реалізації Концептуальних засад «Нова українська школа» і, відповідно, здійснити її екстраполяцію на районний рівень.

 

 

Проект рішення
серпневої розширеної педагогічної ради керівників закладів освіти та педагогічних працівників Фастівського
району «Освіта Фастівщини – простір успіху: пріоритети та стратегія розвитку».

    На виконання Концепції Нової української школи, основних положень Програми розвитку системи освіти Фастівського району та з метою забезпечення рівного доступу громадян до якісної освіти учасники розширеної педагогічної ради приймають  такі рішення щодо  діяльності закладів освіти у 2017/2018 навчальному році: 
   
   1. Забезпечити виконання Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа” на період до 2029 року", програми розвитку системи освіти Фастівського району.   
  2. Вжити комплекс заходів щодо організованого переходу початкової школи на нові Державні стандарти, оновлених програм  5-9 класів у межах чинного Держстандарту.  
    3. Забезпечити в дошкільних закладах освіти належні умови для навчання дітей 5-річного віку. 
 4. Продовжувати  роботу щодо створення груп короткотривалого перебування дітей дошкільного віку на базі загальноосвітніх навчальних закладів.  
  5. Інтенсифікувати запровадження в закладах освіти району здоров’язбережувальних технологій навчання дітей та учнівської молоді. 
   6. Вжити заходів щодо ефективної організації профільного навчання в загальноосвітніх навчальних закладах району, створення системи професійної орієнтації старшокласників. 
   8. Забезпечити реалізацію права на освіту осіб  з особливими освітніми потребами в умовах запровадження інклюзивної освіти. 
  9. Реалізувати заходи щодо формування єдиного інформаційно-навчального середовища та розроблення системи інформаційних освітніх ресурсів району. 
  10. Розгорнути систему регіональних моніторингових досліджень, спрямованих на виявлення якісних показників навчальних досягнень та оптимізації умов забезпечення рівного доступу громадян до якісної освіти. 
     11. Створити належні умови для забезпечення якісної позашкільної освіти дітям та учнівській молоді. 
     12. Здійснювати соціальну підтримку педагогічних працівників, стимулювати їхню професійну активність і самоосвіту. 
  13. Створити умови для розвитку партнерських стосунків педагогічних працівників навчальних закладів, сім’ї, громадськості у забезпеченні особистісного зростання кожної дитини та максимальної адаптації до соціуму. 
   14. Посилити національно-патріотичний характер навчання та виховання, передбачивши використання у виховній роботі з учнями кращих традицій та звичаїв Українського народу.

 

Переглядів: 442 | Додав: YuriNez | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Архів записів

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Copyright MyCorp © 2024